fbpx Jeugdploegen voorstelling | Lutlommel VV

Jeugdploegen voorstelling

Beste ouders, spelers en fans,

Op zondag 21 oktober organiseren wij een ploegvoorstelling van onze jeugdteams.
Alle teams zullen zich dan, begeleid door hun trainer en afgevaardigde, presenteren voor onze hoofdtribune, van de jongsten (mini’s/U5) tot de oudsten (U17).
Ten slotte wordt er een foto genomen van al onze jeugdspelers samen op het A-terrein.
De spelers verzamelen, per team, rond 13u30 achter het doel aan de hoofdparking.
We verwachten dat in de week voorafgaand de nieuwe trainingspakken kunnen verdeeld worden, zodat onze spelertjes er allemaal mooi strak in het pak bijlopen. Dit zal zeker nog tijdig gecommuniceerd worden.
Aansluitend op de ploegvoorstelling volgt de wedstrijd van ons 1e elftal tegen RC Reppel. Hopelijk mogen we jullie, met het gezin, nog even verwachten in onze gezellige kantine, terwijl de jongens en meisjes supporteren voor hun idolen.

Datum: 
zondag 21 oktober, 2018
Locatie: 
Lutlommel VV